Podczas godzinnego spotkania analizujemy Twoje wyniki badań, styl życia oraz dotychczasowe odżywianie. Na podstawie rozmowy oraz wypełnionego wcześniej wywiadu żywieniowego oceniamy stan zdrowia, odżywienia organizmu i sugerujemy, jakie kroki podjąć – nie tylko w zakresie diety i stylu życia, ale także ewentualnej wizyty u lekarza specjalisty i/lub wykonania dodatkowych badań. Wykonujemy również dokładne pomiary, które pozwolą nam monitorować postępy, zwłaszcza w przypadku diet, mających na celu redukcję masy ciała lub budowę masy mięśniowej. Na podstawie zebranych informacji układamy dopasowany do Ciebie plan żywieniowy, obejmujący pełną recepturę posiłków, listę zakupów, zalecenia oraz plan suplementacji – jeśli jest taka potrzeba.

Zawsze uwzględniamy Twoje preferencje smakowe, dostępne środki oraz czas na przygotowanie posiłków. Kierujemy się zasadą, że to dieta ma być dopasowana do Ciebie, a nie odwrotnie – choć oczywiście zmiana nawyków żywieniowych jest procesem, który wymaga zaangażowania i chęci. Mamy nadzieję, że – jak pozostali Podopieczni – przekonasz się, że nawet diety lecznicze nie muszą być monotonne i nijakie, a diety redukcyjne nie są głodówkami.

Jak wygląda konsultacja online?

Konsultacja online różni się od stacjonarnej konsultacji jedynie brakiem wykonywanych w czasie jej trwania pomiarów – otrzymujesz tabelę pomiarów oraz instrukcję, jak wykonywać je samemu. Przed rozpoczęciem diety oraz każdą wizytą kontrolną samodzielnie wykonujesz pomiary i analizujemy je wspólnie.

Jak przygotować się do konsultacji?

Poza wykonaniem badań oraz wypełnieniem wymaganych dokumentów:
- Formularza wywiadu żywieniowego
- Dziennika żywieniowego
warto zapisać sobie wszystkie pytania, jakie chcesz zadać oraz uwagi, jakimi chcesz się podzielić. Ponadto, w przypadku wizyty stacjonarnej, warto mieć na uwadze, że będziemy wykonywać pomiary – najlepiej, abyś był/była ubrany/a w coś, co nie będzie dodawać Ci dodatkowych centymetrów (luźne ubrania, gruby materiał, usztywniany biustonosz itp.) lub przygotował/a się na pomiary w bieliźnie.
[FM_form id="2"]