Nasza misja

Kim jesteśmy i co nas napędza

Tworzymy miejsce, gdzie oprócz opieki trenera klient dostaje poczucie komfortu oraz prywatności - może odpocząć po ciężkim dniu w pracy, wykonując trening w kameralnej sali, przy ulubionej muzyce. Każdy trening odbywa się w trybie "one on one" - trener i podopieczny. Dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom opieki, która również wykracza poza salę treningową, poprzez opracowywanie wytycznych żywieniowych w oparciu o zapotrzebowanie klienta.

Najlepszą receptą na zachowanie sprawności fizycznej, jak również psychicznej, jest odpowiednia aktywność fizyczna. Jesteśmy stworzeni, by się ruszać. Rozwój cywilizacji sprawił, że niegdysiejsza aktywność fizyczna w procesie zdobywania pożywienia została sprowadzona do przesłania dobrego emaila. Oczywiście, można powiedzieć, że jest to wygodne, ale rozwój chorób cywilizacyjnych mówi za siebie - potrzebujemy ruchu! Poprzez odpowiednią aktywność fizyczną możemy nie tylko powstrzymać regres naszej sprawności, a ją poprawić, by czuć się lepiej. Niezależnie od wieku, przebytych chorób, trybu życia, wiemy, że przy odpowiednim podejściu możemy więcej!

Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają prowadzić wiele typów usystematyzowanych zajęć. Dzięki temu oraz zdobytym kwalifikacjom jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni trening do podopiecznego. Nie zamykamy się jednak w obrębie ograniczonego, gotowego planu zajęć - zróżnicowanie treningu pozwala pracować nad każdym aspektem naszego zdrowia, samopoczucia, sprawności i wyglądu.

Każdy trening, na którym próbuje się czegoś nowego lub stosuje różnego rodzaju progresje, to ogrom nowych połączeń nerwowych, które tworzą się w odpowiedzi na konieczność synchronizacji poszczególnych ruchów oraz myśli. Bezpośrednia aktywacja wszystkich obszarów mózgu, jaka ma miejsce podczas treningu, powoduje ich lepsze dotlenienie oraz usprawnia przesyłanie impulsów. Dodatkowo mamy do czynienia z wyrzutem endorfin i nasz poziom serotoniny oraz dopaminy znacznie się podnosi. To z kolei wpływa pozytywnie na nasze nastawienie i utrzymanie pogodnego nastroju.

Wierzymy, że

Nic nie jest w stanie powstrzymać człowieka z właściwym nastawieniem przed osiągnięciem jego celu.

trening@jr-studio.pl
+48 792 700 767
Tarnów, ul. Klikowska 85
[FM_form id="2"]